• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

izgradnja stale (slike)

P

paor

Guest
koliko se može razabrati, junice sasvim solidno izgledaju

buraz će imati uzbudljive praznike :? , nek mu je sa srećom
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Branko

Daj mi reci koliko će trebat slame na dan za bratovu farmu kad će u njoj biti 40 krava?
 
M

maksica6

Guest
Kakva je situacija sa kravama telcima i koliko ih se otelilo te dnevna kolicina mljeka po kravi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,866
Branko, štala zbilja izgleda lijepo izvana, čak i ne preveliko (ono kaj se s ceste vidi).
A i primetil sam turbo pilu "prislonjenu k potoku" :lol:
 
B

branko

Guest
ZJ kaže:
A i primetil sam turbo pilu "prislonjenu k potoku" :lol:

ma vrag je vec dva mjeseca u kvaru, otisla treca lamela (otisle su ripne) u par meseci, prva je bila od 577 pa je bilo logicno da otide jer je mala razlika u dimenzijama, druga je bila turska i tu se nije ocekivala neka trajnost ali sad ova treca je original pa je opet otisla (mislim da je dosla 700 €) , neki drugi vrag je u pitanju zbog cega odlaze te ripne, a buraz je vec izgubil zivce za rasturati ga a i nema bas prevec vremena dok ne prejde ova guzva s telenjima i zavrasavanjem sitnica oko stale. BTW kaj si se i vracal tim putem?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,866
branko kaže:
BTW kaj si se i vracal tim putem?
Je nek! Mi se sviđa put. A i susjed vozi kukuruzu od onoga P-jevog brata (na vuglu).
 
M

maksica6

Guest
branko kaže:
ZJ kaže:
A i primetil sam turbo pilu "prislonjenu k potoku" :lol:

ma vrag je vec dva mjeseca u kvaru, otisla treca lamela (otisle su ripne) u par meseci, prva je bila od 577 pa je bilo logicno da otide jer je mala razlika u dimenzijama, druga je bila turska i tu se nije ocekivala neka trajnost ali sad ova treca je original pa je opet otisla (mislim da je dosla 700 €) , neki drugi vrag je u pitanju zbog cega odlaze te ripne, a buraz je vec izgubil zivce za rasturati ga a i nema bas prevec vremena dok ne prejde ova guzva s telenjima i zavrasavanjem sitnica oko stale. BTW kaj si se i vracal tim putem?



Jeste li rijesili problem lamela,ima jedna firma u Ivancu koja radi lamele,ako je tvoja lamela (srce ) ispravna na nju ti naprave sto treba i ja sam znao ici kod njih da mi takve stvari repariraju (traktor,auto, ) cijena je bila zanemarujuca.

JEDINSTVO LAMELE d.o.o.
Adresa: Rudarska 6
Poštanski broj i grad: 42240 Ivanec
Telefon: (042) 782303
Fax:(042) 782303
 
B

brundalo

Guest
Svi vi koji radite stale, gospodarske zgrade izmuzista itd itd evo linka. Ovo je raj za samograditelje
Obrisan neispravan link. :D
 
V

Volintena

Guest
Evo san iša pogledat slike od Branka, kad ono umisto slika samo brojevi, a slika nigdi! Di su nestale?
 
B

brundalo

Guest
Volintena kaže:
Evo san iša pogledat slike od Branka, kad ono umisto slika samo brojevi, a slika nigdi! Di su nestale?
A ti mu posalji privatnu poruku da ti ih posalje
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
dečki ova tema od davno nije ni pipnuta.... :!: :!:
ni menojte il u off..
 
V

Volintena

Guest
Sorry, ja sam na Forumu niv(ij)i, pa nisan upućen u događaje iz prošlosti, mada moran priznat da san primjetija da se na svakom Brankovom postu vidi da je 'uređiva' pa san prvo i pomislija da ih je on sam izbrisa. U razloge ne bi ulazija i sami ste rekli da je to prošlost, ali ima li izgleda vidit te slike, jer pokušavan pronać neka rješenja pa san pomislija da bi se mogle vidit na kakvoj slici.
 
B

baota

Guest
pozdrav :!: :roll: svima ,vidim razgovara se i pomalo raspravlja o pokrovnom limu koji se znoji ili kapa radi promjena temperature za to postoji rijesenje jako jednostavno a ne skupo , ja sam u planu prviti dosta veliku farmu za muzne krave ,bio sam u posjeti u sloveniji na par farma kao i u austri i veliki broj farmi su uradjene od metalne konstrukcije ali ne tako debelih profila , :!:
Sto se tice pokrovnog tjela vec duze vrijeme se moze kupiti PROFILISANI LIM SA ANTIKONDEZNIM FILCOM imao sam priliku ga drzati vise puta u ruci .,kod motanja samog lima se lijepi filc koji sprecava kapanje vode na tlo a i samu kondezaciju i idealni su za pokrivanje konjusarnica farmi i objekata koji se nalaze u podrucima velikih temperaturnih promjena , a taj filc se lijepi na koliko sam upoznat na jednu vrstu lima samo ili dvije taj filc je slican nekome platnu debljine oko 3 do 4 mm lim je iste cjene kao i obicni profilisani samo sto se filc placa 12 kuna po kvadratu,ili ukupna cjena po kvadratu lima sa antikondez filcom dodje 17 maraka sa porezom,i moze se kupiti u Alternativi u Sarajevu u tvornici panel limova .a takav lim mora da postoji i u hr jer ga u bih nije nikakav problem nabaviti,
 

Najnoviji postovi

Na vrh