• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Blazkc

blazkc

Član
Tu od
25 Ruj 2018
Poruka
25
Ja sam iz Koprivnice . Imam malo vrta i to obrađujem sa frezom f 400 i f 350 mio standard . Volim šarafiti po frezama i flaksericama onak amaterski za svoje potrebe ! Tu na forumu sam radi toga da saznam nešto novoga i da dobijem neki savjet i razmijenim iskustvo sa drugim članovima. Lijepi pozdrav svima. Blaz Podravec 😊
 

blazkc

Član
Tu od
25 Ruj 2018
Poruka
25
Hvala svima na dobrodošlici na forum. Nadam se da bum koristan član i da bumo dobro surađivali 😊🍻
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,220
A ja pomislio da bi za "ulaznicu" mozda spekal kakveg odojka pa pozvao da se i upoznamo i ruku stisnemo
 

blazkc

Član
Tu od
25 Ruj 2018
Poruka
25
Dečki more roštilj i kotlovina ali odojek mi je preteški, bojim se kolesterola 😊😂. Šumu nemam, drva kupujem,cjepanice i sam si pilim sa Huskijem 359 ! Ja sam proleter, vrt 20x20 metri, malo vočkici i tak ! Za sad iščem da si kupim neku vikendicu z malo goric, prije penzije, tak da ženu ne srdim pri hiži, nego se meknem v klet 😊🍻🤩
 

Najnoviji postovi

Na vrh