Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Traktori > Zetor Zetor
Zetor Industrija za proizvodnju traktora iz Češke, do 1990 podružnica Zbrojovke iz Brna.

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 23-03-18, 12:36   #10001
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno Re: Zetor

To je ovakav priključak.

Nepročitano 23-03-18, 13:07   #10002
puknuti
Gost

tvoj je čini se 3/8 ....pa je malo manji ,,ups...manji hm..
  Odgovori s citatom
Nepročitano 23-03-18, 13:37   #10003
MUHA
Super Moderator

MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije

To je slika onog razvodnika kojeg si ti imal u rukama i naučil me kaj i kak napraviti da bi ja znal čovjeku spojiti zbog ugradnje prednjeg utovarivača. Ja se do onda s takvim razvodnikom nisam susretal.
Veličine se stvarno ne sječam.
Nepročitano 23-03-18, 15:47   #10004
puknuti
Gost

znam ja koji je to , ali koliku bi ja imao glavu kad bi sve to uspio zapamtiti...tojest koje je veličine ...
  Odgovori s citatom
Nepročitano 23-03-18, 23:16   #10005
bane1978
Uvaženi Član

Član foruma od: 07.02.2012
bane1978 ima spektakularnu aurubane1978 ima spektakularnu auru

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
Ne t komad. Za takvu izvedbu trebaš razvodnik spojiti u seriju..tj odrezati cjev na pumpi i ubaciti razvodnik ...s tim da treba za njega posebni povrat..
To sam i mislio,ali sam se malo krivo izrazio,susjed je slično napravio na universalu
bane1978 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 23-03-18, 23:41   #10006
Zoki ticić
Super Uvaženi Član

Zoki ticić avatar

Član foruma od: 19.11.2012
Zoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svimaZoki ticić je ime poznato svima

Ovo na slici je most za jednoradni ako se ne varam.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Zoki ticić je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 24-03-18, 07:15   #10007
željko kž
Super Uvaženi Član

željko kž avatar

Član foruma od: 10.08.2012
željko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnostželjko kž ima briljantnu budućnost

Na zetoru 7745 prednji utovarivač kod dizanja ok ali se sporo spuštal a kod dosta gasa počel i dizati . Razlog je bil kaj je gazda promijenil crijevo povrata kod kojeg je gumeni dio bio isti ali na jednom kraju bil nekakvi čep sa rupom kad sem to izbacil utovarivač spušta normalno . Sjetil sem se Puknutog koji je negdje napisal da povrat mora biti duplo veči od pritiska .
Nepročitano 26-03-18, 13:36   #10008
MUHA
Super Moderator

Citiraj:
Prvotno napisano od Zoki ticić Vidi poruku
Ovo na slici je most za jednoradni ako se ne varam.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
Točno tak.
Nepročitano 28-03-18, 10:49   #10009
new1234
Polako se zagrijava

Član foruma od: 22.04.2014
new1234 je na dobrom putu

Pozz imam dva problema..
Prvi ne radi mi pokazivac temperature rada motora,stavim kljuc u bravu pokazivac skosi na max(120) upalim traktor vrati se na nulu i tu stoji..

Drugi problem lampica ulja svjeli stalno i kad je traktor ugaceni i kad radi..
Sta bi bilo za problem?..ja mislim da struja zeza jer je sve bilo uredu na jesen...i sad kad su se na proljece mjenjale lamele sad ne radi dobro poslje.
new1234 je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 28-03-18, 17:48   #10010
AirBoX
Uvaženi Član

AirBoX avatar

Član foruma od: 25.06.2014
AirBoX je nebrušeni draguljAirBoX je nebrušeni draguljAirBoX je nebrušeni draguljAirBoX je nebrušeni dragulj

Nije ti majstor dobro pospajao zice, za ulje ne znam tocno sto, a za termostat vjerojatno nema masu.

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 12:08.