Vi ste ovdje: Poljoprivredni Forum > Obavijesti > Razne obavijesti, poruke... Važno: sve vezano uz pisanje postova!!!
Razne obavijesti, poruke... Obavijesti o raznim događajima, sajmovima, sastancima članova, čestitke praznika, čestitke članovima...

Odgovori
Alati teme Način prikaza
Nepročitano 30-09-10, 21:05   #1
Mrki88
Uvaženi Član

Mrki88 avatar

Član foruma od: 17.04.2009
Mrki88 će uskoro postati poznat
Početno Važno: sve vezano uz pisanje postova!!!

Naime, pošto dosta ljudi još muku muči sa pisanjem poruka, točnije sa umetanjem slika, videa, smajlića i sl. u poruke, ovdje će sada sve biti detaljno objašnjeno kako, od toga kako vam moraju postavke biti uređene pa do stavljanja videa i ostalog u poruke, pa da krenemo...

1. korisničke postavke
- da bi bili u mogućnosti pravilno postaviti video ili smajliće u poruku, najprije morate urediti postavke, a to ćete učiniti na slijedeći način...
1. ući u korisničku ploču

2. u izborniku kliknuti na "uredi opcije"

3. zatim na dnu stranice, pod "razne opcije", prebaciti postavke na standardni editor- Posebne kontrole oblikovanja, na kraju kliknuti na spremi opcije i to je to...

2. upute za postavljanje slika
1. otvorite stranicu: www.imageshack.us.
2. onda vidite tekst gdje piše: Upload Options / Resizing >> kliknete na to
3. tada vam se ispod toga otvori jedna kučica, a pored te kučice plava kvačica
kliknete na nju.
4. tada vam se otvori jedan mali prozor sa mogućim veličinama slike za stavljane na net vi odabirete 800x600 (15 -inch monitor) i kliknete na tu oznaku
5. onda gore malo više desno imate gdje na mapi piše Browse kliknete na to
6. potražite sliku u svom računalu i kad je pronađete kliknete na 0pen
7. da bi se slika uplodala gore kliknete na UPLOAD NOW i pričekaš da se
slika digne na net
8. kada se slika digne prozor se automatski promjeni i onda u gornjem lijevom kutu imate sliku koju ste uplodali na net, a ispod te slike brojne mogućnosti kako sliku staviti na pojedine forume
9. vi odabirete pod Forum code i taj link prekopirate u cijelosti u post u kojem pišete post na forumu u određenu temu.
-i to je to...

3. upute za postavljanje videa sa youtuba

1. kada želite umetnuti video u post, potrebno je kliknuti na youtube ikonicu,

i u oznake koje će se pojaviti, kopirati cijeli link odabranog youtube videa iz adress bara....

i to je to...

4. smajlići

- ako ste postavke pod brojem jedan napravili kako treba, smajlići će vam se pokazati kada ćete htjeti pisati post u nekoj temi, sa desne strane prostora za pisanje, a za veći izbor smajlića, samo kliknete na "više"...
ovako..

-ako imate ikakvih problema oko ovakvih stvari ili vam nešto nije jasno, slobodno pišite u ovoj temi, čim bude netko slobodan od moderatora, izaći će vam u susret..
Mrki88 je odsutan   Odgovori s citatom

Nepročitano 30-09-10, 21:28   #2
BAGERISTA
Gost

Početno

Svaka čast,,,ljepo i detaljno obijašnjeno,.............:p:p:prayer::prayer:
  Odgovori s citatom
Nepročitano 01-10-10, 15:30   #3
chickenlover
Gost

Početno

Ovo je odlicno i super jednostavno za razumevanje!

A sad pitanje: kako se nekom salje poziv za prijatelja?Znam da ih primim, ne znam da ih saljem.
  Odgovori s citatom
Nepročitano 01-10-10, 17:04   #4
Mrki88
Uvaženi Član

Mrki88 avatar

Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od chickenlover Vidi poruku
Ovo je odlicno i super jednostavno za razumevanje!

A sad pitanje: kako se nekom salje poziv za prijatelja?Znam da ih primim, ne znam da ih saljem.
jednostavno, ideš na korisniča ploča- kontakti i prijatelji pa ti se otvori ovakav prozor..

Uploaded with ImageShack.us

gdje prva strelica pokazuje upišeš ime korisnika kojega želiš dodati za prijatelja, i onda klikneš na dodaj prijatelja...
Nepročitano 01-10-10, 21:54   #5
chickenlover
Gost

Početno

Hvala puno !!
  Odgovori s citatom
Nepročitano 01-10-10, 22:48   #6
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Da se zgrabi zaju za vrat i da podesi forum tako da zahvala za post ide klikom na post a ne da se pišu postovi u kojem samo piše hvala za neki odgovor ili kaj .
Naravno mislim da te zahvale ulaze u reputaciju ...
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-10-10, 22:59   #7
MUHA
Super Moderator

Član foruma od: 15.11.2009
MUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacijeMUHA ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
Da se zgrabi zaju za vrat i da podesi forum tako da zahvala za post ide klikom na post a ne da se pišu postovi u kojem samo piše hvala za neki odgovor ili kaj .
Naravno mislim da te zahvale ulaze u reputaciju ...
Samo hvala nije dosta jer treba 10 slova. :rolfer:
MUHA je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 01-10-10, 23:18   #8
puknuti
Super Uvaženi Član

Član foruma od: 13.05.2008
puknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacijepuknuti ima reputaciju iznad reputacije
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od muhanicar Vidi poruku
Samo hvala nije dosta jer treba 10 slova. :rolfer:
Moram ja to naslikati jer vidim da me ode jedino muhanicar razumije
Dakle netko zahvali na postu i ja to vidim u novim postovima , to mene ne zanima , vjerujem i ostale .Bezveze trošim vrijeme na to da pročitam koao ne netko nekome zahvalio ..

Ovaj vB to omogučava , pa dajte nam to :supz:
puknuti je odsutan   Odgovori s citatom
Nepročitano 02-10-10, 23:01   #9
Mrki88
Uvaženi Član

Mrki88 avatar

Početno

cijenjeni članovi foruma, sve ove poruke su obrisane jer nisu imale nikakve veze sa ovom temom!!
o takvim stvarima ubuduće možete razgovarati u svojim temama gdje se predstavljate,
Nepročitano 18-10-10, 22:59   #10
iwanho
Super Uvaženi Član

iwanho avatar

Član foruma od: 30.10.2008
iwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajaniwanho je sjajan
Početno

Citiraj:
Prvotno napisano od puknuti Vidi poruku
Moram ja to naslikati jer vidim da me ode jedino muhanicar razumije
Dakle netko zahvali na postu i ja to vidim u novim postovima , to mene ne zanima , vjerujem i ostale .Bezveze trošim vrijeme na to da pročitam koao ne netko nekome zahvalio ..

Ovaj vB to omogučava , pa dajte nam to :supz:
Podržavam @puknutog u potpunosti.
iwanho je odsutan   Odgovori s citatom
Odgovori

Alati teme
Način prikaza

Pravila pisanja poruke
Ne možeš otvoriti novu temu
Ne možeš ostaviti odgovor
Ne možeš stavljati dodatke
Ne možeš uređivati svoje postove

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML kod je Isključeno

Skok na forum

Slične teme
Tema Začetnik teme Forum Odgovora Posljednja poruka
Važno, važnije, najvažnije... agromaner Mehanička radionica 89 13-01-14 07:42
!!važno!! Ivan01 Financije, propisi, javni natjecaji i slično 5 24-02-13 14:05
Članovi sa 0 postova baustelac99 Pitanja i pomoć u vezi rada foruma 15 05-03-11 20:42
Važno - večeras prelazimo na vbulletin forum - 22.8.2010 zaja Razne obavijesti, poruke... 139 08-09-10 21:36

Vremenska zona foruma je GMT +2. Vrijeme: 20:03.